Dermomasaż

 

 

Dermomasaż to nieinwazyjna metoda likwidacji tkanki tłuszczowej i zmniejszenia cellulitu. Zabieg ten jest idealny dla osób z walczących ze zbędną tkanką tłuszczową w okolicach ud, pośladków, brzucha, bioder czy ramion jak i dla osób, których skóra straciła swoją jędrność i elastyczność.

Dermomasaż to połączenie zabiegu masażu klasycznego w wykonaniu głowicy dermomasażu z masażem podciśnieniowym. Wykorzystując stymulację mechaniczną i podciśnienie, czyli dermomasaż, uzyskujemy lepsze krążenie i przemianę materii. Nasze ciało zmniejsza zatrzymanie wody, sprawniej usuwa szkodliwe toksyny i szybciej spala tkankę tłuszczową. Poza likwidacją cellulitu, organizm zwiększa produkcję kolagenu i elastyny oraz polepsza się aktywne wchłanianie kosmetyków.

W stosunkowo krótkim czasie uzyskujemy mniejszy cellulit, gładszą, jędrniejszą, lepiej nawilżoną i wizualnie młodszą skórę.  Rozstępy i blizny ulegają wygładzeniu i zmniejszeniu a tzw. “efekt ciężkich nóg” zostaje zminimalizowany gdyż dermomasaż zwalcza także obrzęki.

Dermomasaż należy do średnio przyjemnych zabiegów ale przynosi szybkie rezultaty. Skóra w miejscu zabiegu może mieć przekrwienia a nawet siniaki utrzymujące się ok tygodnia ale już po pierwszym zabiegu możliwa jest redukcja tkanki tłuszczowej nawet o 3 cm.

Dermomasaż – uzyskaj zgrabną sylwetkę i pozbądź się cellulitu, o przeciwwskazaniach do zabiegu przeczytacie na stronie OFERTA