Rzęsy są tym elementem oka, który odpowiada za uwydatnienie jego piękna. Dzięki nim spojrzenie nabiera charakteru. Czasami wystarczy trochę cienia lub pociągnięcie mascarą, żeby uzyskać niezwykłą metamorfozę. Spojrzenie rzucone zza wachlarza rzęs może powalić na kolana niejednego mężczyznę.

Jak to w życiu bywa nie każda z nas ma zdrowe i mocne rzęsy. Nie wszystkie też mogą poszczycić się wachlarzem gęstych i długich rzęs, dla tych kobiet mam rozwiązanie w postaci ich syntetycznych odpowiedników.

Doklejanie sztucznych rzęs jest bezpieczne, nieinwazyjne i przeznaczone praktycznie dla każdego. Cały proces trwa dość długo bo od 2 do 3h. Wymagana jest więc duża cierpliwość i pozytywne nastawienie.

Jeżeli chodzi o sam zabieg to mamy kilka metod doklejania m.in. metoda express, 1:1, 2:1, 3:1 i jeszcze kilka innych. W każdej z nich chodzi o przyklejenie do naszych rzęs jej sztucznego odpowiednika o dobranej długości, kształcie i grubości. Generalnie chodzi o to, by wszystko idealnie współgrało z kształtem naszego oka, możliwościami naszych rzęs i pożądanymi przez nas efektami.

Efekt zawsze jest zdumiewający i co najważniejsze bardzo praktyczny.

Rzęsy Nowogard

O nasze nowe spojrzenie nie musimy szczególnie dbać. Żyjemy jak zawsze, możemy chodzić na basen, saunę, siłownie itp. Jedyne czego powinniśmy unikać to nadmiernego tarcia rzęs i używania tłustych preparatów do demakijażu okolic oczu.

Uzupełnianie czyli powtarzalność zabiegu to kwestia bardzo indywidualna. Najczęściej są to już krótsze spotkania raz w miesiącu.

Syntetyczne rzęsy cenią sobie kobiety, które szanują sobie wygodę i chcą mieć zawsze perfekcyjny makijaż bez wysiłku i straty czasu.

Przeciwwskazaniem do doklejenia syntetycznych rzęs mogą być wrażliwe oko oraz alergia. Podrażnienie może wywołać zarówno klej jak i same rzęsy. Bardzo często się jednak zdarza, że to właśnie syntetyczne włoski są doskonałą alternatywą dla stanów zapalnych oka i okolic, spowodowanych codziennym stosowaniem tuszów do rzęs. Żeby poddać się przyklejaniu oko musi być zdrowe, bez podrażnień i jakiegokolwiek przerwania ciągłości. Bardzo istotna jest także kondycja naturalnych rzęs. Klej stosowany przy zabiegu jest dość dużym obciążeniem. Słabe i cienkie warto przed zabiegiem wzmocnić, stosując odżywkę. Gorąco polecam RevitaLash, która przynosi naprawdę zdumiewające efekty.