Czasami wystarczy jedno spojrzenie i wszystko staje się jasne. Widzimy emocje i uczucia, których nie sposób wyrazić słowami. Potrafimy, czarować, uwodzić i zwodzić tylko spojrzeniem. Oczy dla większości z nas są źródłem pewności siebie i kobiecości. Dlatego tak ważny jest ich wygląd.
Rzęsy powinny być grube, gęste, długie, podkręcone i ekstremalnie czarne, niestety nie zawsze taki efekt zapewni nam nawet najdroższa maskara. Rozwiązaniem może być stylistka rzęs, która może przedłużyć i wystylizować rzęsy tak by powiększyć oko.
Dzięki przedłużeniu rzęs zyskujesz czas spędzony na codziennym makijażu oraz pielęgnacji oka. Dzięki aplikacji objętościowej 2:1 lub 3:1 efekt pełnego i gęstego oka jest możliwy dla tych, które mają mało własnych rzęs. Polegają one na przyklejaniu dwóch lub trzech rzęs sztucznych do naszej jednej LUB możesz skorzystać z rzęs kaszmirowych.

Rzęsy kaszmirowe są miękkie, gładkie i super lekkie, więc Twoje powieki nie odczują ich ciężaru. Kolejna zaleta to intensywny kruczoczarny kolor od nasady aż po same końce. Stylistyki rzęs lubią rzęsy kaszmirowe za ich przyczepność a klientki za trwałość, gdyż efekt utrzymuje się do 6 tygodni.
W zależności od ilości doklejanych rzęs zabieg trwa od 1,5 do 3 godzin a samo doklejanie wymaga dużej precyzji od stylistki i cierpliwości od klientki.
Aby po zabiegu cieszyć się dłużej pięknymi rzęsami, przez klika dni po aplikacji kaszmirowych rzęs unikaj gorących kąpieli i prysznica oraz wizyt w saunie i na basenie. Do codziennej pielęgnacji oka użyj płynu micelarnego zamiast mleczka i odłurz tusz do rzęs nie będzie Ci już potrzebny.

Sezon na piękne rzęsy uważam za otwarty.

Rzęsy kaszmirowe