Z okazji zbliżających się Walentynek chciałabym zaproponować Państwu coś słodkiego, co pobudzi zmysły i to nie tylko zakochanym. Nie jest to ani czekolada ani żaden inny słodki afrodyzjak, który moglibyśmy zjeść. Z pewnością jednak efekty działania tego, co za moment przedstawię powodują zwiększenie atrakcyjności płci przeciwnej.

Mowa oczywiście o zabiegu z obszaru kosmetyki estetycznej, a mianowicie depilacji pastą cukrową.Nazwę należy rozumieć dosłownie, usuwamy bowiem zbędne owłosienie właśnie przy użyciu pasty cukrowej. Według mnie “pasta cukrowa” całkowicie przyćmiła słowo “depilacja”. Ma to swój wydźwięk nie tylko w skojarzeniach ale przede wszystkim w rzeczywistości. Jest bardziej słodko i aromatycznie niż boleśnie. A zaczęło się już w starożytnym Egipcie. Mogę jedynie spekulować, że ikona piękność wszechczasów Kleopatra, mogła mieć z tym coś wspólnego. Tak więc pastę cukrową, a dokładniej karmel już w  starożytności stosowano do usuwania niechcianego owłosienia. Do dziś jest to jedna z najczęściej polecanych metod depilacji przez koleżanki z bliskiego wschodu.Czym różni się od tradycyjnej depilacji woskiem? Otóż przede wszystkim cukier jest produktem całkowicie naturalnym. Idealnie sprawdza się u alergików i u osób z popękanymi naczynkami, a także u osób z egzemą i z łuszczycą. Szczególnie polecany dla tzw. “panikarzy”. Metoda jest bowiem znacznie mniej bolesna. Pasta cukrowa przykleja się do włosków, a nie do skóry co praktycznie niweluje ryzyko podrażnień. Możemy ją nakładać wiele razy w jednym miejscu, co jest zupełnie niemożliwe w przypadku wosku. Dodatkowo nie powoduje, wrastania włosków i zapalenia mieszków włosowych. Temperatura pasty jest zbliżona do temperatury ciała, więc nie ma ryzyka poparzenia. Karmel jest antyseptyczny i antybakteryjny, stąd ryzyko rozwoju bakterii jest praktycznie niemożliwe. Depilacja pastą cukrową zapewnia spokój na 2-3 tygodnie. Wymagana długość włosa to 1-2 milimetry. Oznacza to, że usuwamy na bieżąco, bez konieczności zapuszczania włosów. Myślę, że w związku z powyższym nie ma na co czekać.

Z okazji Walentynek dla wszystkich zakochanych i tych którzy przede wszystkim kochają swoje ciało, oferuję korzystne rabaty nawet do 50%. Super gładkie ciało, dobre wino, krewetki. Na deser truskawki w czekoladzie…Randka idealna. Każda kobieta i każdy mężczyzna zgodzi się chyba ze mną, że właśnie efekty pasty cukrowej mogą się stać fundatorem niezwykłych wrażeń.

10956043_899876233367923_1636895372_n