Zabieg oczyszczający polegający na mechanicznym złuszczaniu naskórka.

Wskazania

Metoda polecana dla osób ze skórą problematyczną, bez blasku i poszarzałą,  wymagającą oczyszczenia i nawilżenia.

Opis:

Zabieg polega na złuszczaniu zewnętrznych warstw naskórka przy kontrolowanym mechanicznym peelingu. Prawidłowo wykonana mikrodermabrazja jest w pełni bezpieczna i bezbolesna. Skóra otrzymuje sygnał do odbudowy i regeneracji a dzięki jej odblokowaniu składniki aktywne stosowane podczas zabiegu są zdecydowanie lepiej przyswajalne. Cera po zabiegu staje się gładka, rozjaśniona ponieważ wszystkie zrogowaciałe elementy są eliminowane. Pobudzona zostaje również synteza kolagenu i elastyny co ma wpływ na poprawę napięcia i elastyczności skóry

Przeciwwskazania:

  • nowotwory do 5 lat po wyleczeniu,
  • cukrzyca,
  • miejscowe rany i stany zapalne,
  • ciąża i karmienie piersią,
  • choroby wirusowe, grzybicze i bakteryjne,
  • uczulenie na nikiel,
  • skóra naczyniowa.

! W razie jakichkolwiek wątpliwości co do dolegliwości niewymienionych powyżej proszę zwrócić się z zapytaniem do osoby wykonującej zabieg.

Możliwe działania niepożądane:

Po zabiegu występuje zaczerwienienie. Taki efekt może utrzymywać się do kilku godzin po sesji. Pacjent bezpośrednio po zabiegu może normalnie funkcjonować i podjąć aktywność fizyczną.

Kiedy zauważymy efekty i jak długo się utrzymają?

Liczba sugerowanych zabiegów oraz ich częstotliwość zależy od indywidualnych cech pacjenta i jest ustalona podczas wizyty konsultacyjnej. Pojedynczy zabieg przynosi satysfakcjonujące klientów efekty. Zazwyczaj dla stabilnie trwałych efektów zaleca się serie od 4 do 10 sesji zabiegowych z częstotliwością co 10 -21 dni.

Rodzaj zabiegu:
Oczyszczanie, odżywianie

Część ciała:
Twarz, szyja, dekolt, plecy

Czas trwania 1 zabiegu:
60 min

Cena:
od 150 zł