Każdy z nas nosi w sobie piękno. Cała sztuka polega na tym, by umieć je odkryć…

Eric Emmanuel Schmitt.

Naszą misją jest odkrywanie i przywracanie naturalnego piękna. Skutecznie, profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Nowoczesny gabinet kosmetologiczny i „świątynia” piękna w jednym. Panteon bogów w naszej „świątyni” tworzą dziedziny nauki takie jak: kosmetologia, medycyna estetyczna, chemia, biochemia, biotechnologia, mykologia, trychologia, a nawet fizyka i najnowsza myśl technologiczna. Pracownicy gabinetu to prawdziwi wyznawcy, którzy kochają to co robią. Wykonują swoją pracę z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem i cały czas się rozwijają. Oferta Laboratorium Piękna to przede wszystkim najnowsze zabiegi poprawiające kondycję i wygląd skóry wykonywane przy użyciu światowej klasy sprzętu medycznego, takiego jak: Fusiomed, Intraject i X-lase.

Połączenie wiedzy, zaangażowania, ciekawości, empatii, najnowszej technologii, białej magii i pozytywnej energii sprawia, że:

skutecznie redukujemy zmarszczki i przebarwienia,
bez ingerencji skalpela radzimy sobie z „opadającą powieką”,
likwidujemy cellulitis, pozbywamy się nadmiaru tkanki tłuszczowej,
przywracamy skórze jędrność, gładkość i promienność,
poprawiamy kondycje włosów, redukujemy, a nawet cofamy łysienie.

Każdy z nas, chce dobrze wyglądać i czuć się atrakcyjnie. To jak postrzegamy siebie ma ogromny wpływ na naszą samoocenę, samopoczucie i pewność siebie. Uroda to cecha indywidualna. Uniwersalny jest jednak fakt, że każdy ma prawo i powinien czuć się atrakcyjny. Czasami wystarczy naprawdę bardzo niewiele żeby poczuć się lepiej.

Wystarczy odważyć się i przyjść.

Zapraszamy serdecznie !


POZNAJ NAS


To co łączy pracowników Laboratorium Piękna i czyni z niego „świątynię” to szacunek do drugiego człowieka i szczerość. Staramy się, aby każdy kto do nas trafi czuł się u nas swobodnie i wyjątkowo. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Odpowiadamy na wszystkie pytania i pomagamy rozwiać wątpliwości. Doradzamy i dobieramy, zabiegi i kosmetyki z uwzględnieniem potrzeb skóry i przeciwwskazań. U nas mogą Państwo liczyć na profesjonalną informację zwrotną.


Patrycja Drejas

Patrycja Drejas

Kosmetolog, trycholog, biotechnolog i diagnosta laboratoryjny

Monika Wawrzyniak

Monika Wawrzyniak

Dyplomowana kosmetyczka, makijażystka

Justyna Grodź

Justyna Grodź

Kosmetolog, trycholog

Zuzanna Konopacka

Zuzanna Konopacka

Kosmetolog

Patrycja Stefaniak

Patrycja Stefaniak

Kosmetolog

Tomasz Kobrzycki

Tomasz Kobrzycki

Trener personalny, certyfikowany trener EMS