Każdy z nas nosi w sobie piękno. Cała sztuka polega na tym, by umieć je odkryć…

Eric Emmanuel Schmitt.

Naszą misją jest odkrywanie i przywracanie naturalnego piękna. Skutecznie, profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Nowoczesny gabinet kosmetologiczny i „świątynia” piękna w jednym. Panteon bogów w naszej „świątyni” tworzą dziedziny nauki takie jak: kosmetologia, medycyna estetyczna, chemia, biochemia, biotechnologia, mykologia, trychologia, a nawet fizyka i najnowsza myśl technologiczna. Pracownicy gabinetu to prawdziwi wyznawcy, którzy kochają to co robią. Wykonują swoją pracę z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem i cały czas się rozwijają. Oferta Laboratorium Piękna to przede wszystkim najnowsze zabiegi poprawiające kondycję i wygląd skóry wykonywane przy użyciu światowej klasy sprzętu medycznego, takiego jak: Fusiomed, Intraject i X-lase.

Połączenie wiedzy, zaangażowania, ciekawości, empatii, najnowszej technologii, białej magii i pozytywnej energii sprawia, że:

skutecznie redukujemy zmarszczki i przebarwienia,
bez ingerencji skalpela radzimy sobie z „opadającą powieką”,
likwidujemy cellulitis, pozbywamy się nadmiaru tkanki tłuszczowej,
przywracamy skórze jędrność, gładkość i promienność,
poprawiamy kondycje włosów, redukujemy, a nawet cofamy łysienie.

Każdy z nas, chce dobrze wyglądać i czuć się atrakcyjnie. To jak postrzegamy siebie ma ogromny wpływ na naszą samoocenę, samopoczucie i pewność siebie. Uroda to cecha indywidualna. Uniwersalny jest jednak fakt, że każdy ma prawo i powinien czuć się atrakcyjny. Czasami wystarczy naprawdę bardzo niewiele żeby poczuć się lepiej.

Wystarczy odważyć się i przyjść.

Zapraszamy serdecznie !


POZNAJ NAS


To co łączy pracowników Laboratorium Piękna i czyni z niego „świątynię” to szacunek do drugiego człowieka i szczerość. Staramy się, aby każdy kto do nas trafi czuł się u nas swobodnie i wyjątkowo. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Odpowiadamy na wszystkie pytania i pomagamy rozwiać wątpliwości. Doradzamy i dobieramy, zabiegi i kosmetyki z uwzględnieniem potrzeb skóry i przeciwwskazań. U nas mogą Państwo liczyć na profesjonalną informację zwrotną.


Patrycja Drejas

Patrycja Drejas

Kosmetolog, trycholog

Monika Wawrzyniak

Monika Wawrzyniak

Stylistka rzęs, makijażystka

Justyna Grodź

Justyna Grodź

Kosmetolog, trycholog