Zabieg polegający na przyklejeniu do naturalnej rzęsy rzęsy syntetycznej

Wskazania

Rzęsy krótkie oraz brak gęstości naturalnych rzęs. Chęć posiadania pięknego spojrzenia.

Opis

Rzęsy są tym elementem oka, który odpowiada za uwydatnienie jego piękna. Dzięki nim spojrzenie nabiera charakteru. Czasami wystarczy trochę cienia lub pociągnięcie mascarą, żeby uzyskać niezwykłą metamorfozę. Niestety jak w każdej sferze życia, tak i w tym wypadku nie ma sprawiedliwości. Nie każda kobieta ma wachlarz gęstych, długich rzęs. Na szczęście żyjemy w czasach, kiedy każda może je mieć. Rozwiązaniem są rzęsy sztuczne.

Doklejanie sztucznych odpowiedników jest nieinwazyjne i przeznaczone praktycznie dla każdego. Jedynym przeciwwskazaniem może być wrażliwe oko. Podrażnienie może wywołać zarówno klej jak i same rzęsy. Zabieg nie jest zatem polecany alergikom. Bardzo często się jednak zdarza, że to właśnie sztuczne rzęsy są doskonałą alternatywą dla stanów zapalnych oka i okolic, spowodowanych codziennym stosowaniem tuszów do rzęs. Żeby poddać się przyklejaniu rzęs oko musi być zdrowe, bez podrażnień i jakiegokolwiek przerwania ciągłości. Bardzo istotna jest także kondycja rzęs. Klej stosowany przy zabiegu jest dość dużym obciążeniem.

Cały proces trwa dość długo bo od 2 do 3h. Wymagana jest więc duża cierpliwość. Nie jest wskazane przychodzenie do gabinetu nadczo. Mile widziane jest natomiast pozytywne nastawienie. Jeżeli chodzi o sam zabieg to mamy kilka metod doklejania rzęs m.in. metoda 1:1, 2:1, 3:1 i jeszcze kilka innych. W każdej z nich chodzi o przyklejenie do naszych rzęs jej sztucznego odpowiednika o dobranej długości, kształcie i grubości. Generalnie chodzi o to, żeby wszystko idealnie współgrało z kształtem naszego oka, możliwościami naszych rzęs i pożądanymi przez nas efektami. A efekt zawsze jest zdumiewający i co najważniejsze bardzo praktyczny. O nasze nowe spojrzenie nie musimy szczególnie dbać. Żyjemy jak zawsze, możemy chodzić na basen, saunę, siłownie itp. Jedyne czego powinniśmy unikać do nadmiernego tarcia rzęs i używania tłustych preparatów do demakijażu okolic oczu. To oczywiście kwestia gustu i upodobań, ale często makijaż oka staje się zbędny. Uzupełnianie rzęs czyli powtarzalność zabiegu to kwestia bardzo indywidualna. Najczęściej są to już krótsze spotkania raz w miesiącu. Takie rozwiązanie jest szczególnie cenne dla kobiet, które cenią sobie wygodę, zawsze perfekcyjny makijaż bez wysiłku i straty czasu. Mamy takie rzęsy jakie byśmy chciały, a nie takie jak dała nam natura.

Przeciwwskazania:

  • Zapalenie spojówek
  • Uczulenie na klei bądź którykolwiek stosowany podczas zabiegu produkt
  • Zespół suchego oka
  • Uszkodzenia oka
  • Choroby wirusowe, bakteryjne i grzybicze

! W razie jakichkolwiek wątpliwości co do dolegliwości niewymienionych powyżej proszę zwrócić się z zapytaniem do osoby wykonującej zabieg.

Możliwe działania niepożądane

Zaczerwienienie oka po zabiegu

Kiedy zauważymy efekty i jak długo się utrzymają?

Efekt widoczny natychmiastowo☺ Po około 3 – 4 tyg aplikacja wymagana

Galeria

Rodzaj zabiegu:
Upiększający

Część ciała:
oko

Czas trwania 1 zabiegu:
90 – 120 min

Cena:
od 120 zł