Liftingujący zabieg wykonywany przy użyciu sprzętu marki FusioMED rekomendowany przez Katarzynę Figurę.

Wskazania:

  • Twarz: poprawa napięcia i elastyczności skóry, podniesienie konturów twarzy, policzków i kącików ust, likwidacja zmarszczek w tym tych najbardziej uciążliwych zmarszczek mimicznych, wokół oczu i na czole, lifting tzw. „opadających powiek”, wyrównanie kolorytu;
  • Szyja i dekolt, ramiona, brzuch, uda i pośladki: poprawa napięcia i elastyczności
  • Głowa: pobudzenie wzrostu i regeneracji cebulek włosowych
  • Pozostałe: likwidacja blizn,…

Opis

Sekretem skuteczności zabiegu jest połączenie 3 zaawansowanych technologicznie metod: mechanicznego nakłuwania mikroigłami, miejscowego nagrzewania tkanki przy użyciu fal radiowych oraz pulsacyjnego masażu próżniowego. Za pomocą specjalnej głowicy skóra zasysana jest do środka. Tam poddawana jest działaniu fali radiowej. Głębokie ciepło powoduje skurcz i regeneracje włókien kolagenowych. W tym samym czasie maleńkie igiełki nakłuwają skórę. Dzięki powstającym mikrouszkodzeniom naczyń włosowatych dochodzi do produkcji nowych komórek kolagenu w skórze właściwej. Mikrozakrzepy są najlepszym środowiskiem dla tworzenia nowego kolagenu i elastyny.

Brzmi groźnie i dzieje się dużo, ale to naprawdę mikroświat. Zabieg nie jest inwazyjny i nic nie boli. W świecie widzianym naszymi oczyma może pojawić się lekkie zaczerwienienie. Poza tym to 45 minut odpoczynku i robienia czegoś dla siebie. Efekty widać tuż po zakończeniu zabiegu. Skóra jest wyraźnie bardziej napięta, zmarszczki spłycone a kolor bardziej wyrównany. Żeby przedłużyć i utrwalić efekt należy zabieg powtórzyć. Ilość powtórzeń zależy od wieku i kondycji skóry. W najgorszym wypadku jest to ok. 10 sesji.

Efekty i liczba powtórzeń

Poprawę napięcia i kolorytu skóry, zwiększenie jędrności odczuwamy już po pierwszym zabiegu. Dla uzyskania stabilnej trwałości efektów zabieg należy powtórzyć. Ilość zabiegów dobierana jest indywidualnie do potrzeb skóry. Zazwyczaj jest to od 4 do 10 sesji.

Najbardziej spektakularne efekty obserwuje się od 2 do 6 miesięcy po zakończeniu zabiegów. Według badań Biotec, efekty utrzymują się do 24 miesięcy lub dłużej w zależności od naturalnych procesów starzenia się skóry.

Przeciwwskazania:

  • choroby autoimmunologiczne,
  • rozrusznik serca,
  • metalowe implanty,
  • ciąża oraz okres karmienia piersią,
  • zaburzenia onkologiczne w trakcie leczenia oraz do 5 lat po ich zakończeniu.

! W razie jakichkolwiek wątpliwości co do dolegliwości niewymienionych powyżej proszę zwrócić się z zapytaniem do osoby wykonującej zabieg.

Możliwe działania niepożądane

Lekki obrzęk oraz zaczerwienienie w obrębie powierzchni poddawanej zabiegowi. Te efekty uboczne ustępują w przeciągu kilku dni.

Galeria

Rodzaj zabiegu:
liftingujący, odnawiający,
nieinwazyjny

Obszar zastosowania:
twarz, szyja i dekolt, ramiona,
brzuch, uda i pośladki, głowa

Czas trwania 1 zabiegu:

60min

Cena:

ok 450zł