To był dla mnie weekend inspiracji w Krakowie na kongresie i tagach LNE.

Kongres LNE to jedyne takie branżowe wydarzenie dla profesjonalistów, w jednym miejscu w Krakowie zebrano 190 firm, reprezentujących ponad 400 marek beauty a wśród nich Laboratorium Piękna z Nowogardu.

Na targach nie zabrakło wykładów i szkoleń z ekspertami z całego świata Polski, Francji, Hiszpanii, Finlandii, Włoch, Niemiec, RPA. Szwajcarii, USA, Izraela, Rosji, Dani i Meksyku.

Wiele ciekawych rzeczy można było się dowiedzieć zarówno jeżeli chodzi nowinki  w trendach beauty jak i zastosowania nowoczesnej aparatury. Dzięki uczestniczeniu w  sesji specjalnej “Aparatura Hi-Tech w gabinecie” “Remodeling i synergia technologii w zabiegach twarzy i ciała”, “Radiofrekwencja igłowa i kawitacja skóry głowy” już wiem, że kilka nowych zabiegów będzie niebawem dostępnych u mnie w gabinecie!

Wielką niespodzianką dla mnie było poznanie Katarzyny Figury, która mówiła o tym, jak wygląd wpływa na poczucie własnej wartości. Jak Ona to robi, że wygląda tak pięknie? – Ja już poznałam Jej sekret, Ty też chcesz go poznać?