Biegaliśmy. Bo biegać może każdy! Jest to aktywność, która przede wszystkim wymaga dobrych chęci. Nie chodzi o sukces i o miejsce na podium, ale o postanowienie i wytrwanie w nim.

Ruch to zdrowie, a zdrowie jest piękne!

W III edycji Nowogardzkiego Biegu  uczestnicy mogli wygrać bon na laserową depilację X-LASE PLUS dowolnej części ciała . Dodatkowo w naszych barwach biegł Bartosz Borowski. Brawo MY! Bartek zajął 122 miejsce z czasem 50m 02s. Brawo ON! Jesteśmy z niego dumni! Poziom był naprawdę wysoki, a jak sam Bartek przyznał, nie spodziewał się takiej konkurencji, a wie co mówi bo ma on za sobą kilka maratonów, w tym jeden górski!

 

„Brałem udział w wielu biegach. Przyznam szczerze, że nie przygotowywałem się do tego. Uważam bieganie za formę aktywności, gdzie każdy może spróbować. Wystarczą dobre chęci, a osiągnąć można wiele. Popieram takie akcje! Tak samo uważa moja przyjaciółka Patrycja. Doszliśmy do wniosku, że biegniemy. Nigdy nie trenowałam na taki dystans. To było dla mnie wyzwanie. Zdobyłem nowe doświadczenie. Ludzie i atmosfera w Nowogardzie naprawdę super! Dziękuję Patrycji i Laboratorium za dobrą zabawę. W grafik wpisuję treningi na 10 km.”

Gratulujemy też wszystkim, którym udało się przebiec. Największą nagrodą jest przecież wewnętrzna satysfakcja. Utożsamiamy się z każdym, kto uważa tak samo. Zabieramy się do trenowania. Kolejny bieg w Nowogardzie już za rok. My tymczasem w zwiększonym składzie przygotowujemy się do zawodów w Goleniowie, które już 11 listopada. Trenujcie kochani. Każdego kto chciałby wystąpić w naszych barwach serdecznie zapraszam do naszej drużyny Laboratorium Piękna. Widzimy się w Goleniowie!