Jak co roku, powoli żegnamy grube kurtki, kozaczki, czapki, szale i cały ten zimowy asortyment. Nie ma chyba lepszego czasu na zmiany i postanowienia. Przebiśniegi, krokusy, zielone pączki, świergot ptaków ale  najbardziej motywujące jest słońce. Naturalny zastrzyk z witaminy D3, której najczęściej brakuje nam po zimie, a to jej niedobór powoduje nasze gorsze samopoczucie.

Powiew świeżości i pozytywnej energii wtargnął również do Laboratorium Piękna.

Przebudowaliśmy się

Zrobiliśmy już wiosenne porządki i bierzemy się za realizację kolejnych planów. W wakacje całe studio przeszło gruntowny remont. Udało nam się stworzyć 3 osobne gabinety, tak aby zabiegi mogły odbywać się jednocześnie. Dodatkowo powiększyła się nasza poczekalnia. Mała ławeczka zamieniła się w wygodną kanapę. Teraz czekając na swoją kolej można wygodnie się oprzeć, poczytać gazetę, napić kawy albo herbaty. Najważniejsze jednak jest to, że od pewnego czasu działamy we trzy. Naszą ekipę zasiliła Justyna , która z wykształcenia również jest kosmetologiem. Dzięki niej mamy więcej terminów, a Laboratorium jest bardziej dostępne.

Rozwijamy się

Cały czas jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami z branży kosmetologicznej. Tam gdzie możemy jesteśmy na konferencjach, targach i szkoleniach. Medycyna estetyczna, chemia, biochemia i technologia rozwijają się w zastraszającym tempie. Idziemy z duchem czasu. W tym roku zainwestowaliśmy w nowy sprzęt medyczny. Najnowszej generacji urządzenie marki IntraJect. Prawdziwa rewolucja w zakresie odmładzania. Aparatura IntraJect jest pierwszym urządzeniem o światowej sławie, które umożliwia przeprowadzenie korekty powiek, co dotychczas było możliwe jedynie przy użyciu skalpela.

Oferta Laboratorium Piękna rozszerzyła się także o zabiegi na skórę głowy. Skutecznie zwalczamy problem łysienia, wzmacniamy skórę głowy i cebulki włosów. Nawiązaliśmy również współpracę z firmą Nixion, producentem najnowszej generacji szamponów do włosów. Nr 1 pod względem światowej sprzedaży wśród profesjonalnych marek fryzjerskich przeznaczonych do przerzedzających się włosów. Szampony są dostępne do kupienia w naszym gabinecie. Podobnie jak inne kosmetyki, na których pracujemy i które znamy i dlatego jesteśmy skłonni je polecić.

W niedalekiej przyszłości planujemy rozbudowę naszej strony internetowej tak aby informacje na niej zawarte były bardziej dostępne. W nowej odsłonie znajdą Państwo praktyczne porady jak dbać o swoją urodę oraz kondycję psychiczną i fizyczną. W tym roku również będziemy wspierać zdrowy styl życia i aktywność fizyczną.

Bądźmy w kontakcie

Zachęcam również wszystkich Państwa do przekazywania opinii, sugestii lub pytań na temat zabiegów lub pracy naszego salonu. Z pewnością pomoże nam to udoskonalić obsługę klienta i wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Serdecznie zapraszam. Piszczcie na adres: patrycja@drejas.pl